2021

Ostatni etap "Nowa Zdrowa"

Pragniemy poinformować, że uruchamiamy możliwość wstępnej rezerwacji domów, ostatniego, V-ego etapu osiedla „Nowa Zdrowa”. Powstanie w nim 6 domów w zabudowie szeregowej oraz dom jednorodzinny. Standard wykończenia oraz projekt będzie nawiązywał do powstałych już budynków, tak by nasi klienci zamieszkali na eleganckim oraz estetycznym osiedlu. Jednocześnie informujemy, że w zakładce „oferta sprzedaży” pojawiła się nowa mapa z aktualnym stanem dostępności domów. Więcej szczegółów, takich jak plany domów oraz ceny brutto pojawi się w momencie rozpoczęcia budowy, które planowane jest na IV kwartał 2021 roku/I kwartał 2022 roku. Zachęcamy do składania rezerwacji!

Budowa III i IV etapu osiedla

Informujemy, że rozpoczęliśmy budowę III etapu Osiedla Nowa Zdrowa oraz przygotowujemy budowę etapu IV. Łącznie powstanie 6 nowych segmentów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej od 97,25 m2 + 17,6 m2 (garaż) do 116,7 m2 + 6,1 m2 (pom. gosp.) + 18,8 m2 (garaż). Planowany termin oddania do użytku IV kwartał 2021 roku.

Tabela przedstawiająca szczegóły dotyczące dostępnych domów znajduje się w zakładce "OFERTA".

Zaktualizowana zakładka "Oferta" oraz "Nawozy"

Drodzy klienci,

dla Waszej wygody zaktualizowaliśmy zakładki "Oferta" oraz "Nawozy".

W zakładce "Oferta" znajdą Państwo aktualnie prowadzone przez nas inwestycje wraz z bieżącym stanem dostępności domów oraz cenami. W najbliższym czasie zostanie tam dodana mapa, ukazująca stan zajętych i wolnych domów naniesionych na poszczególne działki.

W zakładce "Nawozy" pojawiły się aktualne ceny nawozów sztucznych dostępnych w magazynie w Łuzkach.