Materiały budowlane

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały niezbędne do zbudowania domu czy budynku odpowiadającego Państwa wymaganiom. Solidnego, ciepłego, funkcjonalnego. Należy pamiętać, że po fundamentach, ściany to podstawa domu lub budynku. Zastosowanie sprawdzonych materiałów jest konieczne, ponieważ będzie to zapewniało Państwa komfort. Dostęp do naszej ofert zapewni Państwu wybór najlepszego materiału odpowiadającego Państwa wymaganiom.
W ofercie posiadamy wyroby takich firm jak: Zakład produkcji betonu komórkowego Solbet, Ceramika Lewkowo, Silikaty Jedlanka.


Jednak na wymurowaniu ścian budowa domu się nie kończy. Równie ważna jest izolacja. Dobra i bezpieczna izolacja zapewnia obniżenie kosztów ogrzewania i energii. W tej kwestii zapewniamy Państwu dostęp do materiałów firm produkujących styropian Termoorganika, Styrmann, Ganderka, ale także wełnę mineralną fasadową firm Isover, Knauf.
Pewny dach nad głową zapewnią firmy Metalmax i Ruukki, w ofercie posiadamy blachodachówkę, blachę trapezową i blachę płaską w różnych kolorach, co pozwoli wybrać taki produkt, który zapewni bezpieczeństwo oraz estetykę Państwa domu. Prowadzimy również sprzedaż orynnowania firmy Kaczmarek oraz Ruukki. Jeżeli Państwo decyduja się na pokrycie domu innym systemem np. papą tradycyjną lub termozgrzewalną, zapewniamy dostęp do materiałów firm takich jak: Tes, Swisspor.


Aby zapewnić Państwa potrzeby estetyczne związane z elewacją oferujemy w sprzedaży tynki akrylowe, silikonowe i silikatowe, farby akrylowe, silikonowe i silikatowe oraz tynki mozaikowe firm Bolix i Kreisel. Posiadamy mieszalnik do wszystkich produktów firmy Bolix, która która posiada bardzo dużą gamę kolorystyczną w swojej ofercie (około 400 kolorów), które są dostępne w naszej Firmie praktycznie "od ręki".