17
Kwi

Ostatnie domy na "Pogodnej"

W naszej ofercie pozostał ostatni dom z IV etapu osiedla "Pogodna".  Jest to tzw. segment "skrajny" położony na największej działce o powierzchni 500 m2.

  • Standard wykończenia: stan deweloperski
  • Powierzchnia użytkowa: 102 m2 + 20 m2 (garaż)
  • Powierzchnia działki: 500 m2
  • Cena: 295 000 zł

Ponadto wprowadzamy do oferty na "Pogodnej" dwa domy w zabudowie bliźniaczej:

  • Standard wykończenia: stan deweloperski
  • Powierzchnia użytkowa: 100 m2
  • Powierzchnia działki: 260 m2 lub 320 m2 (w zależności od domu)
  • Zadaszone miejsce postojowe dla samochodu przy każdym domu
  • Cena: 269 000 zł

Więcej...

15
Kwi

Rozszerzamy ofertę !

Rozpoczęliśmy budowę domów w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Pogodnej, które w naszej ofercie dostępne będą na jesieni 2018 roku. W związku z zaufaniem którym darzą nas klienci oraz nieustającym zainteresowaniem naszą ofertą, pragniemy poinformować o rozpoczęciu zapisów na domy w zabudowie szeregowej, które powstaną przy ulicy Zdrowej w Łosicach w  I etapie budowy osiedla "Nowa Zdrowa". By uzyskać najbardziej zadowalający Państwa projekt domu, zachęcamy do konsultacji telefonicznej pod nr tel 602 621 879 lub w naszym biurze Łuzkach.

Więcej...

12
Lut

Nowe inwestycje

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi nieruchomościami,  informujemy, że na „Osiedlu Pogodna” wiosną 2018 roku powstaną dwa domy w zabudowie bliźniaczej. Obecnie przygotowujemy się do rozpoczęcia nowej inwestycji „Nowa Zdrowa” przy ulicy Zdrowej w Łosicach. W ofercie znajdą się domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z naszą ofertą - zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz obserwacji naszej strony internetowej.

Jerzy Tarasiuk

tel.602621879

 

Więcej...

10
Lip

Ostatnie wolne domy na Osiedlu Pogodna

 

Informujemy, iż w ofercie pozostały dostępne trzy domy o powierzchni 102 m2 + garaż 20 m2. W celu pozyskania szczegółowych informacji o Pogodna #4 prosimy o kontakt pod nr. 602-621-879. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego biura w Łuzkach. By móc bacznie obserwować postępy na budowie zachęcamy do odwiedzenia zakładki INWESTYCJE - Pogodna #4 , gdzie znajdą Państwo zdjęcia ukazujące aktualny stan prac budowlanych na osiedlu.

 

Więcej...

09
Lip

Truskawka 2017

Drodzy Plantatorzy !
Sezon truskawki 2017  został zakończony. Z pewnością można zaliczyć go do udanych.
Mimo sporych szkód wyrządzonych przez mróz wczesną wiosną, rok ten charakteryzował się wysoką opłacalnością plonów. Średnia cena zapłacona przez nas za truskawkę w skupie wynosiła ponad 4,75 zł/netto, co daje cenę brutto w wysokości 5,10 zł (b/sz kl. 1 + premium ).
Pragniemy podziękować za zaufanie nam oraz obiecujemy, że państwa nie zawiedziemy.
Ponadto zachęcamy wszystkich do zastosowania specjalnego Programu Ochrony Truskawki realizowanego przez nas we współpracy z firmą REAL SA. ( Informujemy że jako jedyni w rejonie świadczymy tak rozszerzony zakres usług)
Plantatorzy stosujący się do określonych zasad programu po przejściu testów jakości otrzymują cenę wyższą od podstawowej o 0,25 zł.
Dziękujemy Państwu za owocny czerwiec natomiast wraz z początkiem lipca rozpoczynamy skup porzeczki czerwonej i czarnej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce SKUPY gdzie znajdą państwo aktualizowane na bieżąco ceny i informacje prosto ze skupu.

Więcej...

29
Mar

Nowa strona internetowa!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z Naszą nową stroną internetową gdzie będzie można znaleźć informacje o działaniu firmy, ofertę sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz dane dotyczące nieruchomości na osiedlu Pogodna w Łosicach.

Więcej...