05
Sty

Nowe osiedle - Szkolna

Informujemy, że niebawem przystąpimy do budowy osiedla przy ul. Szkolnej. W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o zdecydowanie przy składaniu wstępnych rezerwacji. W tej chwili nie zawieramy umów rezerwacyjnych oraz nie podajemy cen nieruchomości - wynika to z dynamicznej sytuacji na rynku nieruchomości związanej z szybkim wzrostem cen materiałów i usług budowlanych. 

Bliżej określony rząd cen zostanie podany wraz z postępem prac budowlanych.

Prawdopodobny termin oddania do użytku; III kwartał 2023

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki - Oferta Sprzedaży - Szkolna w celu zapoznania się z aktualnym stanem rezerwacji.

Osiedle Szkolna to 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wybudowane zostanie w najatrakcyjniejszej lokalizacji - cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej. Atrakcyjność inwestycji powiększa fakt położenia w bliskim sąsiedztwie punktów takich jak:

Zespół Szkół nr. 1 - 150m

Przedszkole - 200m

Stadion Miejski w Łosicach - 50m 

Kościół - 450m

Galeria - 400m

Szpital - 300m

Przychodnia lekarska - 350m

 

Więcej...

25
Maj

Ostatni etap "Nowa Zdrowa"

Pragniemy poinformować, że uruchamiamy możliwość wstępnej rezerwacji domów, ostatniego, V-ego etapu osiedla „Nowa Zdrowa”. Powstanie w nim 6 domów w zabudowie szeregowej oraz dom jednorodzinny. Standard wykończenia oraz projekt będzie nawiązywał do powstałych już budynków, tak by nasi klienci zamieszkali na eleganckim oraz estetycznym osiedlu. Jednocześnie informujemy, że w zakładce „oferta sprzedaży” pojawiła się nowa mapa z aktualnym stanem dostępności domów. Więcej szczegółów, takich jak plany domów oraz ceny brutto pojawi się w momencie rozpoczęcia budowy, które planowane jest na IV kwartał 2021 roku/I kwartał 2022 roku. Zachęcamy do składania rezerwacji!

Więcej...

26
Lut

Budowa III i IV etapu osiedla

Informujemy, że rozpoczęliśmy budowę III etapu Osiedla Nowa Zdrowa oraz przygotowujemy budowę etapu IV. Łącznie powstanie 6 nowych segmentów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej od 97,25 m2 + 17,6 m2 (garaż) do 116,7 m2 + 6,1 m2 (pom. gosp.) + 18,8 m2 (garaż). Planowany termin oddania do użytku IV kwartał 2021 roku.

Tabela przedstawiająca szczegóły dotyczące dostępnych domów znajduje się w zakładce "OFERTA".

Więcej...

22
Lut

Zaktualizowana zakładka "Oferta" oraz "Nawozy"

Drodzy klienci,

dla Waszej wygody zaktualizowaliśmy zakładki "Oferta" oraz "Nawozy".

W zakładce "Oferta" znajdą Państwo aktualnie prowadzone przez nas inwestycje wraz z bieżącym stanem dostępności domów oraz cenami. W najbliższym czasie zostanie tam dodana mapa, ukazująca stan zajętych i wolnych domów naniesionych na poszczególne działki.

W zakładce "Nawozy" pojawiły się aktualne ceny nawozów sztucznych dostępnych w magazynie w Łuzkach.

Więcej...

03
Lip

Drugi etap "Nowa Zdrowa"

Informujemy, że już w sierpniu rozpoczniemy budowę drugiego etapu osiedla "Nowa Zdrowa". Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów wprowadzamy do oferty domy, których powierzchnia mieszkalna będzie mierzyć 134,6 m2. Każdy dom dodatkowo zostanie wyposażony w pomieszczenie gospodarcze (8,2 m2) oraz garaż (18,8 m2). W ciągu najbliższych dni na stronie w zakładce "Nowa Zdrowa" pojawią się poglądowe rzuty i projekt szeregowca. Zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 602621879 w celu zapytań o osiedle. Rozpoczynamy także rezerwację poszczególnych domów.

Jerzy Tarasiuk

Więcej...

02
Kwi

Ostatnie domy na "Nowej Zdrowej" i aktualności z budowy

Wraz z rozpoczęciem wiosny, prezentujemy Państwu najnowsze informacje odnośnie osiedla "Nowa Zdrowa":

W ofercie pozostały ostatnie trzy domy. Zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 602621879 lub odwiedzenia naszego biura w Łuzkach w celu rezerwacji nieruchomości.

W zakładce "Inwestycje - Nowa Zdrowa" została zaktualizowana galeria prezentująca postęp prac na budowie z dnia 30.03.2019 roku.

Na zdjęciu widoczne są wyjścia z tarasów na ogrody przy domach.

Więcej...

21
Paź

Pierwsza łopata wbita na "Nowej Zdrowej"

Rozpoczęliśmy budowę osiedla "Nowa Zdrowa" - w pierwszym etapie powstanie 9 domów jednorodzinnych o powierzchni 164 m2 + 19m2 (garaż). Postęp prac mogą Państwo obserwować  w zakładce "Inwestycje - Nowa Zdrowa". Przyszli mieszkańcy osiedla mogą liczyć na:

 • Przystępne ceny - 2150 zł/m2
 • Duże powierzchnie działek: 400 - 450 m2
 • Standard wykończenia: stan deweloperski – dom wykończony z zewnątrz, z zamontowanymi wszystkimi instalacjami, gotowy do indywidualnego wykończenia przez właściciela.
 • Dogodna lokalizacja (zakładka "Lokalizacja osiedla")
 • Rabaty na materiały wykończeniowe zakupione w naszej hurtowni materiałów budowlanych

Równocześnie, informujemy o rozpoczęciu zawierania umów rezerwacyjnych na nasze domy. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 602 621 879. 

Więcej...

20
Paź

Dom w zabudowie bliźniaczej

W naszej ofercie w inwestycji przy ulicy Pogodnej pozostał ostatni dom. Jest to segment jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wykończony według standardu deweloperskiego. Dom położony jest na działce o powierzchni 316 m2.

 • Powierzchnia użytkowa: 100m2
 • Zadaszone miejsce postojowe dla samochodu
 • Powierzchnia działki przy domu: 316m2
 • Cena: 287000 brutto
 • Istnieje możliwość zakupienia za 25000 zł działki ogrodowo-rekreacyjnej o powierzchni 537 m2, w celu powiększenia powierzchni posesji.

Na zdjęciu ukazany jest stan budowy z dnia 20.10.2018 roku.

Więcej...

28
Cze

Truskawka 2018

Drodzy  Plantatorzy!

Dobiegł końca sezon zbioru truskawki. Z pewnością można go zaliczyć do udanych analizując wysokie plony naszych dostawców oraz cenę sprzedaży produktu. W tym roku średnia cena truskawki, którą płaciliśmy naszym dostawcom wynosiła 4,62 zł brutto. Chcemy także poinformować, że niemal 80% rolników dostarczających nam truskawkę w trakcie uprawy zastosowało specjalny program ochrony owoców (realizowany we współpracy z firmą REAL SA), podwyższający jakość produktu i gwarantujący dostawcy wyższą cenę sprzedaży. Pragniemy podziękować wszystkim naszym kontrahentom za zaufanie i udaną współpracę oraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych współpracą z nami na rozmowę w naszym biurze w Łuzkach bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Z wyrazami szacunku

Jerzy Tarasiuk

Więcej...

09
Cze

Zmiany w ofercie

Informujemy, iż w związku z życzeniem klienta o zamianę domu z naszej oferty znika segment skrajny. Zamiast tego w sprzedaży pozostaje jeden segment środkowy. 

Segment środkowy:

 • Powierzchnia użytkowa: 102 m2 + 18 m2 (garaż)
 • Powierzchnia działki: 223 m2
 • Standard wykończenia : stan deweloperski
 • Cena: 270 000 zł

Więcej...